קוסמטיקה במכשור מתקדם


המהפכה הטכנולוגית נותנת את אותותיה גם על תחום הקוסמטיקה, שמתפתח בקצב מסחרר.
מידי יום מתווספים לעולם הקוסמטיקה סוגים חדשים של טיפולים המבוססים על מכשור מתקדם מבחינה טכנולוגית, והמאפשרים לתת מענה לבעיות שונות. 


כמה מכשירים מתקדמים המשולבים בטיפולים קוסמטיים


מכשיר לטיפול בכתמי פיגמנטציה- מבוסס על טכנולוגיה חדשנית, ומאפשר לבצע מילוי קמטים, העלמת קמטים, הבהרת כתמי עור וכתמי שמש, החדרה של חומרי לחות, הבהרה של כתמי הריון ועוד.
המכשיר מבוסס על אור אינפרא אדום, ותורם גם להמרצת מחזור הדם.


הסרת שיער בלייזר- השיטה הפכה נפוצה מאוד בשנים האחרונות, והיא מאפשרת לדלל את שערות הרגליים והגוף במידה משמעותית ולצמיתות. מכשיר הלייזר פועל כמו חשמל, על-ידי הפיכת האנרגיה הנפלטת לחום. החום מחמם את שורש השערה עד לגרימת נזק שמונע את הצמיחה שלה מחדש. קיימים בשוק מספר סוגים של מכשירים, שכל אחד מהם מתאים לגוון עור וגוון שערה שונים.


מכשיר פילינג לניקוי העור- המכשיר מבוסס על טכנולוגיית פילינג חדשה ללא שימוש בכימיקלים.
האלקטרודות של המכשיר מסירות את שכבת העור העליונה, ומלטשות אותו באמצעות שבבים של יהלום טבעי. תוך כדי פעולה, נשאבים תאי עור מתים ,כך שמראה הפנים הופך צעיר יותר, בריא יותר ומבריק יותר.


מכשיר אפילציה- פועל על-ידי מחט חשמלית, שמסירה את השערה מהשורה לאחר חימומה. המכשיר מתאים לכל סוגי השערה ולכל גווני העור, והוא נמצא בשימוש על-ידי קוסמטיקאיות. הטיפול דורש מיומנות מקצועית, ולכן לא כדאי לנסות להשתמש בו בשיטת "עשי זאת בעצמך" ללא ליווי וסיוע מקצועי.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה : 09-7663899