טיפולי פנים לכל הגילאים –למה זה חשוב?

  על אף העובדה שכלם חושבים שהטיפולים הללו מתאימים במיוחד עבור נשים מבוגרות, שעור הפנים שלהן מתחיל להתקמק, כל מטופל יכול להפיק מהם המון בכל גיל על מנת להגיע לעור מקומט בגיל מאוחר ככל האפשר,במציאות שבה יופי וטיפוח הפכו למילות מפתח בשיח היומיומי, השמירה על עור הפנים היא חשובה ביותר. 

 מדוע טיפולי פנים רלוונטיים לכל גיל?


אזור הפנים משפיע במידה רבה על המראה החיצוני ועל ההופעה הכללית שלנו. אנשים בעלי פנים נאים או חינניים, ימשכו תשומת לב גם אם משקל גופם הוא מעל לממוצע וגם אם מימדיהם נחשבים יחסית גדולים. כאשר אנו פוגשים אדם לראשונה, ועורכים עימו היכרות, הפנים הם בדרך כלל האזור הראשון שעליו אנחנו מסתכלים, ולכן יש לו השפעה רבה על יצירת רושם ראשוני על הסביבה. בשל החשיבות של הפנים, הרי ששמירה על טיפוחם היא משמעותית, יהא גילנו ככל שיהיה. טיפולי פנים מעלים את רמת הלחות של העור, משפרים את קצב חילוף החומרים בגוף, מעודדים הפרשה של פסולת, מחזקים את שרירי הפנים, ובכך מאפשרים להם להיראות צעירים יותר, מלאי ברק ומלאי חיוניות.

אני מבצעת טיפולי פנים החל מבני/ת נוער ועד לגילאים הכי מבוגרים שמבקשים/ת את עזרתיעל טיפולי פנים שמתאימים בעיקר לגילאים שבין 20 פלוס ל-60


חרף האמור לעיל, קיימים סוגים של טיפולי פנים המתאימים לגילאים ספציפיים , טיפולים הלקוחום מעולם של קוסמטיקה פרא רפואית  כמו טיפולי אנטי אייג'ינג, שמטרתם להאט את קצב ההזדקנות של העור, בעזרת העלמת קמטים ומניעת היווצרות קמטים חדשים. טיפולי האנטי אייג'ינג מיועדים לאוכלוסייה בגילאים 25 ועד 60, והם אינם רלוונטיים לילדים קטנים או לבני נוער.