קוסמטיקאית בשרון

   קוסמטיקאית בשרון

מינה יפתח , קוסמטיקאית מנוסה המציעה מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים בשיטות מתקדמות , במכון קוסמטי מקצועי , המאובזר בציוד הטכנולוגי החדיש ביותר .

יש לי נסיון של 37 שנה בתחום היופי ו14 שנה בטיפולי פנים כשאני לא מפסיקה להישתלם בארץ ובחו"ל ומשתדלת להביא אליכן את מיטב החומרים הידע והמיכשור.

אזור השרון הוא אזור מרכזי בארץ ומאוד מאוכלס, והוא רווי קוסמטיקאיות המציעות מגוון כלים וטיפולים לטיפוח העור בפרט והגוף בכלל. אם את מתקשה, מתוך מבחר הקוסמטיקאיות הפועלות באזור השרון, לבחור את אשת המקצוע להפקיד בידיה את פנייך, קראי את המאמר שלפנייך.

בחירת קוסמטיקאית בשרון- למה כדאי לתת את הדעת?

1.    ווודאי שהקוסמטיקאית עברה הסמכה לעסוק בתחומה. שוק הקוסמטיקה פרוץ מאוד, ובשל היעדר פיקוח, גם מי שיש לה קצת ניסיון בהסרת שיער בשעווה ושרכשה כסא טיפולים יכולה לפתוח קליניקה. כדי שלא תיפלי לידיים חובבניות, רצוי לוודא שהקוסמטיקאית עברה הסמכה מסודרת שהכשירה אותה לעסוק בתחום.

2.    בהמשך לאמור לעיל, בררי שהקוסמטיאית מורשית לבצע את הטיפול הדרוש לך. טיפול פילינג עמוק למשל, יכול להתבצע רק על-ידי קוסמטיקאית פרה רפואית. על אף שמדובר בטיפול מאוד פופולארי, לא כל קוסמטיקאית רשאית לבצע אותו, וכדי להימנע מנזקים ומעוגמת נפש, רצוי שתהיי בטוחה, שהקוסמטיקאית שלך אכן הוסמכה לבצע טיפול זה.

קוסמטיקאית בשרון

3.    קוסמטיקאית צריכה לשמור על היגיינה ועל סטריליות. וודאי, שהקליניקה שלה נראית נקייה, שהיא לובשת חלוק, ושאין לה ציפורניים. קוסמיטיקאית שמקפידה על כללי ההיגיינה הללו תאפשר לך להרגיש בטוחה יותר לעבור אצלה כל סוג של טיפול.


4.    קוסמטיקאיות שונות יציעו לך טווח שונה של עלויות. בדקי את ממוצע העלויות הקיים בשוק לטיפול שאת זקוקה לו, והקפידי שאשת המקצוע אליה את  מתכוונת לפנות אינה מבקשת עלויות גבוהות או נמוכות באופן משמעותי מהממוצע.

מינה יפתח , קוסמטיקאית פרא רפואית , מזמינה אותך לפגישת היכרות : 09-7663899  050-7740230