הרחקת שיער בלייזר ללא כאב בשרון

מה חשוב לדעת ?


טיפולי הסרת שיער בלייזר THR  הפכו בשנים האחרונות מאוד נפוצים ומבוקשים בקרב נשים וגברים כאחד.
אם את שוקלת לבצע הרחקת שיער  באחד מאזורי גופך, קבלי את כל המידע הדרוש לך.

זאת הפעם הראשונה שיוצא לשוק מכשיר אשר מבצע את העבודה בצורה יעילה ביותר ללא כאב את יכולה להנות ממנוחה קצרה או מקריאת ספר בזמן הטיפול  .


הרחקת שיער בלייזר-  לא כואב בכלל ומאפשר הסרת שיער כמעט לצמיתות


• הרחקת שיער בלייזר היא אטרקטיבית עבור נשים וגברים, קודם כל מאחר שהיא מאפשרת להסיר את שיער הגוף לצמיתות. אם נמאס לך להשתעבד לסכין הגילוח, הסרת שיער בלייזר היא פתרון מצויין עבורך, והיא תאפשר לך ראש שקט לכל החיים, ויכולת לנסוע לים באופן ספונטני, מבלי לתכנן מראש.


•  אם את רגילה להסיר את שערות גופך בשעווה, ואם עייפת מהלכלוך הכרוך בכך, מה"דביקיות" של השעווה ומהכאב המתלווה לכך- הסרת שיער בלייזר תיתן לך מענה אידיאלי. הסרת שיער בלייזר אינה כרוכה בכאבים, והיא מצריכה סדרה של מספר טיפולים עד להעלמות כמעט מלאה של שערות האזור בגוף, שבו מתבצעת ההסרה.


•  ניתן לבצע את הסרת השיער בכל אחד מאזורי הגוף, גם באזור הפנים. שימי לב, שקיימים מכשירי לייזר רבים בשוק, וכל אחד מהם מותאם לגוון עור ולגוון שערות מסויים. התייעצי עם הקוסמטיקאית שלך, כדי להיות בטוחה שהמכשיר בו היא עושה שימוש מתאים לנתונים הפיזיים שלך.


•  מכשירי הלייזר השונים הנמצאים בשימוש בשוק מבוססים על טכנולוגיות חדשות, והם מאושרים על-ידי הFDA האמריקאי לפי מכון התקנים הישראלי והארופאי כמובן, שיש לוודא שהמכשיר בו משתמשת הקוסמטיקאית שלך עומד בתקנים, ושהוא עבר את האישור הדרוש .